CZ  ENG  RU  DE 
> ÚVOD
 
 

Společnost DICONT a.s. se zaměřuje na řešení vybraných úloh, u kterých uplatňuje individuální přístup s důrazem na vyhovění specifickým požadavkům zákazníka. Díky široké specializaci svých zaměstnanců nabízí komplexní služby v nejrůznějších oborech.


Měření a regulace (MaR)

Zpracování projektové dokumentace, dodávky a montáž zařízení na klíč. Aplikace pomocí analogových a digitálních regulátorů, řídicích systémů a PLC automatů. Monitorování a vizualizace technologických procesů ve všech odvětvích průmyslu, výrobních i nevýrobních procesů.


 Automatizace

Komplexní dodávky průmyslové automatizace, rekonstrukce a opravy montážních linek, výrobních i jednoúčelových strojů a zařízení, dodávky a servis řídících jednotek a automatů.


Elektrické servopohony

Servis, repase, opravy, dodávky, účelové úpravy a montáže elektrických servopohonů (servomotorů) výrobců ZPA Pečky, a.s., Regada s.r.o. Prešov a AUMA, SCHIEBEL, LEWA, SAUTER, ZPA Nová Paka, EKOREX, LANDYS & GYR, SIEMENS i MEO ruské provenience – na území ČR i Slovenska.

 

Snímače polohy CPT  1A

Bezkontaktní snímače polohy s unifikovaným výstupním signálem 4 ÷ 20 mA, 0 ÷ 5 mA, 0 ÷ 20 mA. Snímače dodáváme v řadě modifikací pro nejrůznější aplikace s odolností proti vibracím, pro nízké či vysoké teploty, nebo pro použití v sekundárních obvodech jaderných elektráren.

 

Elektrické pohony

Aplikace elektrických pohonů pro mechanizaci a automatizaci výroby. Komplexní dodávky a servis elektrických pohonů, např. pro řízení ventilátorů, čerpadel, dopravních linek, navíjecích strojů, atd. Projektování a dodávky elektrických točivých strojů a elektropohonů s řízením rychlosti, polohy či momentu s využitím jednoho či více pohonů.

DICONT a.s., Prvního pluku 347/12a, 186 00 Praha 8 - Karlín / tel. +420 224 816 850, fax: +420 224 816 859